Více o naší výrobě

Proč právě nás?

 

Disponujeme nejmodernější technikou a počítačem řízenými stroji. Naši zaměstnanci pracují s vysoce sofistikovaným softwerem Cabinet Vision. S tímto softwerem máme nyní několik kompatibilních strojů. 

Při samotné výrobě postupujeme dle námi vyzkoušených a nejefektivněších způsobů výroby. Nejprve data z programu Cabinet Vision pošleme do nářezového centra. Na každou desku která z nářezového centra vyjede nalepíme štítek s čárovým kódem, díky kterému další stroje i další zaměstnanci již vědí co s daným dílem dále dělat. Následně dílec jde na frézovací a vrtací CNC stroje, kde za použití scanu načteme čárový kód a stroj opracuje dílec.

Naše firma zajišťuje kompletní realizaci od samotného návrhu na našich studiích až po samotnou montáž našimi šikovnými truhláři.

Jak postupujeme od návrhu až po realizace Vašeho projektu?

Nejprve s našimi odbornými poradci na vzorkových studiích navrhnete Váš projekt, poté Vám ho nakreslíme v grafickém provedení včetně Vámi vybraných materiálů a provedení. Následuje nezávazné vypracování cenové nabídky, kterou Vám zašleme na Vámi uvedený email.

Poté pokud se rozhodnete Vaši zakázku realizovat s naší firmou stačí už jen podepsat objednávku a samotný proces výroby může začít. Po objednání k Vám jede náš zaměřovací technik, který si s Vámi prostory projde a zaměří. Následuje objednání materiálů, příprava nářezových plánů a zařazení Vaši objednávky do pořadníku do výroby.

V naší výrobě nejprve data z programu Cabinet Vision pošleme do nářezového centra. Na každou desku která z nářezového centra vyjede nalepíme štítek s čárovým kódem, díky kterému další stroje i další zaměstnanci již vědí co s daným dílem dále dělat. Následně dílec jde na frézovací a vrtací CNC stroje, kde za použití scanu načteme čárový kód a stroj opracuje dílec.

Naše firma zajišťuje kompletní realizaci od samotného návrhu na našich studiích až po samotnou montáž našimi šikovnými truhláři. Velkou výhodou naší firmy je že truhlář který Vaši zakázku vyrábí je poté u Vás i montuje, tudíž ji zná zcela přesně do detailů.

 

Naše firma mimo kvalitní stroje disponuje i několika osobními a nákladními automobily, které můžete potkat od Liberce, přes Jablonec nad Nisou až po Mladou Boleslav a někdy i Prahu.

 

 

skrine-liberec.<span>cz</span>
skrine-liberec.cz
Vestavěné skříně na míru
silhanjbc.<span>cz</span>
silhanjbc.cz
Váš interiér na míru
skrine-mladaboleslav.<span>cz</span>
skrine-mladaboleslav.cz
Vestavěné skříně, kuchyně na míru