Rustikální kuchyně

Pojem rustikální je odvozeninou z latinského slova Rustika. V přesném překladu znamená toto slovo venkovské, selské zdivo. Toto zdivo se vyznačuje svým mohutným plastickým dojmem. Tento hlavní rys se přenesl i do výroby rustikálních kuchyní.

Při rozhodnutí vybavit Váš interiér rustikálním nábytkem obohatíte svůj domov o útulnost a nostalgii. Další velkou výhodou rustikálního nábytku je jeho nadčasovost a elegance. Vdechněte svému domovu kouzlo.

Při výrobě tohoto typu kuchyně je zapotřebí myslet i na detaily, které dokreslují její celkový dojem. S výrobou kuchyní dostanete ucelenou kuchyň až do nejmenšího detailu. Samozřejmostí je výběr stylových úchytek, designu skel ale i výběr rustikálních obkladů. Do rustikální kuchyně Vám navrhneme i stylové, moderní spotřebiče, které nebudou narušovat celkové kouzlo rustikální kuchyně.

Rustikální kuchyně jsou specifickým odvětvím v designu kuchyní. Jejich design v sobě snoubí vysokou eleganci a nadčasovost. Každý interiér je specifický a ne každý si najde to své v moderním pojetí designu. Výroba kuchyní má letitou zkušenost s výrobou rustikálních kuchyní i do atypických interiérů. S námi získáte profesionálního partnera, který Vám splní Vaše sny.

Podívejte se na námi realizované práce v naší fotogalerii

Nostalgie, tradice, nadčasovost, elegance a útulnost. To jsou rustikální kuchyně od nás.
Hodí se Vám do Vašeho domava spíše jiný druh kuchyně než je rustikální ?

   
   
   
   
skrine-liberec.<span>cz</span>
skrine-liberec.cz
Vestavěné skříně na míru
silhanjbc.<span>cz</span>
silhanjbc.cz
Váš interiér na míru
skrine-mladaboleslav.<span>cz</span>
skrine-mladaboleslav.cz
Vestavěné skříně, kuchyně na míru