Moderní kuchyně - Mladá Boleslav, Liberec, Jablonec nad Nisou

Moderní kuchyně se vyznačuje citlivějším pojetím tvarů, materiálů a detailů.
Při její výrobě klademe velký důraz na kvalitu zpracování, vytříbené materiály a především dispoziční řešení. Základem naší moderní kuchyně je čisté linie. Na výběr je z mnoha druhů kvalitních a léty porvěřených materiálů. Design kuchyně doplňujeme o prvky skla, nerezu, ocele i imitaci kamene. Jako jedni z mála výrobců kuchyní vyrobíme sklo dle Vámi požadovaného odstínu. Při realizaci moderní kuchyně ctíme Vaše přání a doplňujeme je o naší dlouholetou zkušenost.

Při navrhování každé kuchyně vycházíme z ergonomického plánování - optimální umístění dřezu, rozmístění elektrických zásuvek, osvětlení a dostatečným manipulačním prostorem. Kuchyňské linky dodáváme včetně spotřebičů. Samozřejmostí je osazení velmi kvalitním kováním.
Jsme si vědomi toho, že pojem moderní kuchyně vnímá každý trochu jinak. Nenalezli jste to, co jste hledali ? Podívejte se do námi vyrobených klasických kuchyní.

Prohlédněte si námi realizované kuchyně v naší fotogalerii. V případě Vašeho dotazu nás neváhejte kontaktovat nebo se za námi zastavte v některé z našich poboček. S výběrem Vaší nové kuchyně Vám rádi poradíme.

Jedinečný desing, elegance a jednoduchost. To jsou moderní kuchyně od nás.

   
skrine-liberec.<span>cz</span>
skrine-liberec.cz
Vestavěné skříně na míru
silhanjbc.<span>cz</span>
silhanjbc.cz
Váš interiér na míru
skrine-mladaboleslav.<span>cz</span>
skrine-mladaboleslav.cz
Vestavěné skříně, kuchyně na míru