Klasické kuchyně

Nepředstavujme si už pod tímto pojmem panelový dům a sériovou výrobu. V našich klasických kuchyních se snoubí krásné tvary, praktičnost a dostatek úložného prostoru. Námi vyrobené kuchyně jsou vždy originální a navržené na míru Vašim potřebám a prostoru.
Při výrobě klasické kuchyně dbáme na její kvalitu a dostupnou cenu.  Neumíte si představit jak Vaše kuchyň bude vypadat ? Nevadí, součástí každého návrhu je 3D grafický návrh.
Při jejím návrhu dodržujeme také zásady ergonomického plánování. Navrhneme Vám optimální umístění dřezu, elektrických zásuvek, osvětlení a velký pracovní prostor pro přípravu pokrmů. Klasické kuchyně osazujeme kvalitním kováním od předních výrobců. Výroba kuchyní má letitou zkušenost s výrobou klasických kuchyní i do atypických interiérů. S námi získáte profesionálního partnera, který Vám splní Vaše sny.

Prohlédněte si námi realizované kuchyně v naší fotogalerii. V případě Vašeho dotazu nás neváhejte kontaktovat nebo se za námi zastavte v některé z našich poboček. S výběrem Vaší nové kuchyně Vám rádi poradíme. 

Krásné tvary, vysoká kvalita a praktičnost. To jsou klasické kuchyně od nás.
Hodí se Vám do Vašeho domova spíše jiný druh kuchyně než je klasická kuchyň ? 

   
   
   
   
skrine-liberec.<span>cz</span>
skrine-liberec.cz
Vestavěné skříně na míru
silhanjbc.<span>cz</span>
silhanjbc.cz
Váš interiér na míru
skrine-mladaboleslav.<span>cz</span>
skrine-mladaboleslav.cz
Vestavěné skříně, kuchyně na míru