Plastové židle

V roce 2014 - výrazně rozšiřujeme nabídku - nové modely, nové barvy, nové materiály.Oodolné plastové židle. I pro venkovní použití, stohovatelné. Zaváděcí ceny u novinek.

 

Na plastových židlích vás překvapí jejich promyšlené ergonomické tvarování, jež zaručuje maximální pohodlí i při delším posezení, ale především ty nejúžasnější barvy, které vás zaručeně dostanou.
Můžete jimi buď oživit váš stávající interiér, nebo je naopak můžete využít jako výchozí prvek interiéru nového a ostatní kusy nábytku a doplňky doladit právě podle vašich nových plastových židlí.
S našimi židlemi si opravdu užijete.


Plastové židle - na doma i na ven
A to jsme ještě nezmínili fakt, že plastové a polykarbonátové židle skvěle využijete také
v exteriéru, tedy na balkonech, terasách či zahradách.
Už na první pohled je jasné, že s jejich čištěním a údržbou nebude žádný problém. Stačí mýdlová voda a měkký hadřík, v případě silnějšího znečištění pomůže technický líh. Vzhledem k tomu, že jsou naše plastové židle stohovatelné, můžete si jich pořídit i větší množství a snadno je uskladnit.
Židle  jsou vždy okamžitě k dispozici, jsou lehké, mobilní, snadno se čistí, a navíc skvěle vypadají. Vaši hosté vám budou vaše plastové židle závidět. Zvláště okouzlující jsou italské židle z transparentního polykarbonátu - ten může být zcela čirý, nebo také tónovaný. Budí dojem, jako by byly ze skla.
Jsme připraveni dodat vám italské židle a stoly z plastu a polykarbonátu a splnit vám všechna vaše přání

 

 

 

Rozhodli jste se pro jídelní stů, žídle či jídelní set od nás ?

Neváhejte a zašlete nám Vaši poptávku prostřednictvím e-mailu nebo se za námi zastavte na některé z našich poboček v Liberci a Mladé Boleslavi.

 


Čtyřhvězdičkové Hotely Benešov Jeřábnické práce za nejvýhodněší cenu v Praze a Středočeském kraji. Aromatické lampy jsou originální vánoční dárky pro ženy.

Akční nabídka

-1
Kuchyně Pistácie lesk
Od 15.000,- běžný metr

Kontakt

Výroba Nábytku:
Rychnov u Jablonce nad Nisou
Rychnov 387
468 02

Vedoucí výroby:
p.Libor Medek
tel.: +420 605 171 503

Jednatel společnosti:
p.Miroslav Šilhán
tel.: +420 731 181 564

email: info@vyroba-kuchyni.cz

partneři

Skříně Šilhán

Truhlářství Šilhán