Rustikální kuchyně

Pojem rustikální je odvozeninou z latinského slova Rustika. V přesném překladu znamená toto slovo venkovské, selské zdivo. Toto zdivo se vyznačuje svým mohutným plastickým dojmem. Tento hlavní rys se přenesl i do výroby rustikálních kuchyní.

Při rozhodnutí vybavit Váš interiér rustikálním nábytkem obohatíte svůj domov o útulnost a nostalgii. Další velkou výhodou rustikálního nábytku je jeho nadčasovost a elegance. Vdechněte svému domovu kouzlo.

Při výrobě tohoto typu kuchyně je zapotřebí myslet i na detaily, které dokreslují její celkový dojem. S výrobou kuchyní dostanete ucelenou kuchyň až do nejmenšího detailu. Samozřejmostí je výběr stylových úchytek, designu skel ale i výběr rustikálních obkladů. Do rustikální kuchyně Vám navrhneme i stylové, moderní spotřebiče, které nebudou narušovat celkové kouzlo rustikální kuchyně.

Rustikální kuchyně jsou specifickým odvětvím v designu kuchyní. Jejich design v sobě snoubí vysokou eleganci a nadčasovost. Každý interiér je specifický a ne každý si najde to své v moderním pojetí designu. Výroba kuchyní má letitou zkušenost s výrobou rustikálních kuchyní i do atypických interiérů. S námi získáte profesionálního partnera, který Vám splní Vaše sny.


Podívejte se na námi realizované práce v naší fotogalerii.

Nostalgie, tradice, nadčasovost, elegance a útulnost. To jsou rustikální kuchyně od nás.
Hodí se Vám do Vašeho domava spíše jiný druh kuchyně než je rustikální ?
Vyrábíme pro Vás i jiné typy kuchyní :

- Moderní kuchyně
- Klasické kuchyně

 


 


Kouzelná místa v Česku i na Slovensku. Prague airport car rental . Autojeřáby Praha včetně proškolené obsluhy.

Akční nabídka

-1
Kuchyně Pistácie lesk
Od 15.000,- běžný metr

Kontakt

Výroba Nábytku:
Rychnov u Jablonce nad Nisou
Rychnov 387
468 02

Vedoucí výroby:
p.Libor Medek
tel.: +420 605 171 503

Jednatel společnosti:
p.Miroslav Šilhán
tel.: +420 731 181 564

email: info@vyroba-kuchyni.cz

partneři

Skříně Šilhán

Truhlářství Šilhán