Plánování kuchyně

V kuchyni zajisté každý ocení, když při vaření je každá věc po ruce a přesně tam, kde ji hledáte. Při plánování nové kuchyně je dobré uvažovat nejen o materiálu, ale také o rozmístění uložných prostorůtom. Při rozmýšlení uspořádání nové kuchyně je dobré vycházet z té stávající, zamyslet se nad tím co nám vyhovuje a naopak co je potřeba změnit.
Naše kuchyň je limitována prostorem, který máme k dispozici a také rozmístěním vývodů vody či elektřiny, které ne vždy lze přispůsobit našim požadavkům.
Pomůžeme Vám přehledně a prakticky uspořádat Vaši novou kuchyň.  Za pomocí následujících doporučení zónového plánování prostoru Dynamic Space. S využitím tohoto programu získáte více úložného prostoru pro ukládání věcí a ušetříte pohyb v kuchyni.

Zóny dynamic space 12-05-16-01-23-59-dynamic-spacejpg.jpg
zasobyjpg.jpg Zásoby
- prostor pro uložení předmětů určené ke spotřebě i vaření spotřebujete a doplňujete ( potraviny chlazené i nechlazené ), do této zóny patří i mrazák a lednice. Otevřená balení zpravidla patří do zóny "Příprava".
ukladanijpg.jpg Ukládání
- prostor pro uložení předmětů k práci v kuchyni a potrvin určené ke spotřebě ( kuchyňské potřeby, nádobí a skleničky ). Z ergonomického hlediska je účelné a výhodné mít často používané nádobí uloženo ve výsuvech spodních skříněk.
mytijpg.jpg Mytí
- prostor pro uložení myčky na nádobí a dřez včetně spodní skříňky. Spodní skříňku využijeme jako prostor pro uložení soupravy nádob na tříděný odpad, a rovněž pro čisticí prostředky a pomůcky pro čištění a mytí.
pripravajpg.jpg Příprava
- prostor pro uložení kuchyňských pomůcek pro přípravu pokrmů. Patří sem i otevřená balení potravin či nebalené potraviny, s nimiž při přípravě jídla pracujete nejčastěji.
vareni-a-pecenijpg.jpg Vaření/pečení
- prostor pro kuchyňské vybavení ( např. sporák, trouba, mikrovlnka a odsavač ). Úložný prostor pro předměty, které jsou zapotřebí při vaření a pečení, jako hrnce, pánve a pracovní příbory.

 

Zajímá Vás funkční uspořádání kuchyně, využijte při jejím plánování i ergonomii.


 


Jedinečná nabídka nemovitostí a pozemků. Kouzelná místa v Česku i na Slovensku. pneu pneu za dobré ceny.

Akční nabídka

-1
Kuchyně Pistácie lesk
Od 15.000,- běžný metr

Kontakt

Výroba Nábytku:
Rychnov u Jablonce nad Nisou
Rychnov 387
468 02

Vedoucí výroby:
p.Libor Medek
tel.: +420 605 171 503

Jednatel společnosti:
p.Miroslav Šilhán
tel.: +420 731 181 564

email: info@vyroba-kuchyni.cz

partneři

Skříně Šilhán

Truhlářství Šilhán