Moderní kuchyně

Levé menu demo článek

Kuchyň je místnost, které je přikládána velká důležitost. Není již pouze vysloveně funkčním prostorem, ale další obytnou místností, ve které se nejenom vaří a konzumuje, ale která je i místem setkávání, příjemného posezení a hry dětí. K zařizování nové kuchyně byste tedy měli přistupovat zodpovědně, poradit se v kruhu rodinném a také s odborníky.
Naše kuchyně vlastní výroby nabízejí široký výběr materiálů a barevných kombinací. Pro funkčnost a maximální využití jednotlivých prostor vycházíme ze zkušeností s vestavěným nábytkem za pomoci moderních materiálů a doplňků. Zakázky jsou zpracovávány na moderních dřevoobráběcích strojích. Pro vlastní potřebu i pro potřeby našich zákazníků vyvíjíme potřebný software, který nám umožňuje kvalitnější a pružnější zpracování zakázek a především bezproblémovou obsluhu.

Vyrábíme sestavy sériové za velmi příznivou cenu, stejně tak dokážeme uspokojit náročného klienta propracovaným řešením do nejmenšího detailu. Zdarma Vám zhotovíme grafický 3D návrh společně s cenovým rozpočtem. Nedílnou součástí každého našeho projektu kuchyně je zaměření daného prostoru pro finální zpracování projektu. Samozřejmostí je odborná montáž včetně zapojení a uvedení do provozu všech spotřebičů v kuchyni.

JN interier Vám nabízí kuchyně na míru nejenom pro Váš prostor, ale i pro Váš život!

Kuchyně Infini

jsou určeny všem těm, kteří se nechtějí obklopit všedními věcmi denní potřeby a vyznávají jejich vysokou užitnou hodnotu.. Snažíme se spojit vaše očekávání, vkus a možnosti interiéru. Naši partneři navrhnou  kuchyni společně s Vámi, dle Vašich představ, tak aby uspokojila Vaše potřeby a priority. Komplexně navrhnutý interiér musí splňovat materiálové, dispoziční a ergonomické požadavky. Použití vhodných a kvalitních materiálů je pro nás prioritní, jakákoli chyba se časem projeví odřením, poškozením, tvarovou nestálostí a podobně. Méně viditelné jsou chyby v dispozičním rozmístění kuchyně a neergonomických proporcích jednotlivých častí. Naplno je pociťuje až uživatel a může významně snižovat potěšení i z pěkné kuchyně. Jsme jiní, vyzkoušejte nás!  Výběr kvalitní kuchyně nebo spotřebiče není věcí jednoduchého rozhodnutí. A tak přemýšlejte dopředu ....

Kuchyně na míru

Moderní kuchyně ryze českého výrobce Infini a.s. zakázkové kuchyně, luxusní kuchyně, kuchyně na míru vnímáme jako centrum života a komunikace v rodině. Prosazujeme a uplatňujeme nové materiály, technologie a trendy , které ovlivňují vývoj v našem oboru. Tím, že disponujeme vlastní projekcí, kuchyně na míru výrábíme, prodáváme je, provádíme poprodejní servis kuchyní a kuchyňských linek, mohou být služby našeho kuchyňského studia komplexní.

Moderní kuchyně

Moderní kuchyní rozumíme takovou, která se od klasické odlišuje hlavně citlivějším pojetím tvarů, materiálů i detailů. Funkčnost je pro nás samozřejmostí bez ohledu na tvar. To ale dnes již nestačí. Prim hraje kvalitní zpracování, použité vytříbené materiály a především chytré dispoziční řešení. Základem moderního designu kuchyně jsou dnes přímé, čisté linie, které kopírují tvary profesionálních kuchyní. Kromě dřeva jsou oblíbené dýhované, laminované a hlavně hladké lakované povrchy. Moderní kuchyně disponují optimálně umístěným dřezem s dostatečným odkapávacím prostorem, vhodně rozmístěnými elektrickými zásuvkami, skrytým umělým osvětlením a dostatečným manipulačním prostorem. Moderní kuchyně uplatňuje sklo, nerez, ocel, ale i věrné imitace kamene. Často upřednostňovaná jsou i matově prosklená dvířka usazená v hliníkových rámech. Přesto jsme si vědomi, že pojem „moderní kuchyně“ vnímá každý trochu jinak. Pokud tedy nenaleznete to pravé zde, lze jen doporučit náš sortiment klasických kuchyní. Možná právě tam najdete tu, která vás osloví na první pohled. Dnešní moderní kuchyně se vyznačují střídmějším dojmem a perfektní souhrou všech prvků, designové výstřelky ustupují funkčnosti.

Kuchyně na míru, dle Vašich přání.

Kuchyň vysoký lesk- žlutá

Hledáte kvalitní zpracovnání a vyrobení na míru za výhodnou cenu? V tom případě jste navštívili správné stránky - DUŠEK. Rodinná firma DUŠEK působí na trhu s nábytkem a realizací kuchyní již několik let. Specializujeme se na zakázkovou

výrobu a kompletní vybavení interiéru a kuchyně..

Kuchyňské linky vyrábíme na míru za velmi výhodné ceny. V případě potřeby dodáme včetně spotřebičů všech dostupných značek. Kuchyňské linky jsou osazeny kvalitním kováním s doživotní zárukou značek Blum,Hettich,Gras.

Našim krédem je dodat vše za dostupné ceny a hlavně vše kvalitně zpracovat .Při výrobě kuchyňské linky dáváme stejný důraz jak na celek tak na jednotlivé detaily celé linky.

Ceny které po důkladné kalkulací stanovíme je vždy včetně dopravy a montáže.

Jako dalším odvětvím, kterým se naše firma zabývá je výroba bytových i komerčních interiérů, interiérových dveří, a jiných dřevěných výrobků. Do naší nabídky zahrnujeme širokou škálu materiálů od nižší třídy až po luxusní řešení a to nejen ve výběru kuchyňské linky, ale i ostatních doplňkových výrobků.

Individuální přístup a nevšední řešení prostoru ve Vaší kuchyni ve spojení s originálním designem námi navržené kuchyňské linky, nejlépe vystihuje charakter našich služeb při dodávce od naší firmy Kuchyně
Vždy hledáme řešení kuchyně na míru konkrétnímu zákazníkovi a jeho bytu. Na začátku je velice důležité ujasnit si požadavky a očekávání, a to především z pohledu plánovaného využití prostor kuchyně a typu (moderní, klasické nebo rustikální kuchyně). Stěžejní je zejména výběr kuchyňské linky, spotřebičů, dlažby a obkladů kuchyně.

 

 


Pneumatiky Michelin rychle a levně. Pneumatiky Pirelli po celý rok za skvělé ceny. Pneu v akci skladem.

Akční nabídka

-1
Kuchyně Pistácie lesk
Od 15.000,- běžný metr

Kontakt

Výroba Nábytku:
Rychnov u Jablonce nad Nisou
Rychnov 387
468 02

Vedoucí výroby:
p.Libor Medek
tel.: +420 605 171 503

Jednatel společnosti:
p.Miroslav Šilhán
tel.: +420 731 181 564

email: info@vyroba-kuchyni.cz

partneři

Skříně Šilhán

Truhlářství Šilhán