Materiály

  • LAMINO

Laminovaná dřevotříska patří díky široké nabídce dekorů , povrchové struktuře a snadné údržbě mezi nejoblíbenější materiál pro výrobu kuchyňských linek, vestavěných skříní exta nábytkuext. Korpus, dvířka a vnitřní vybavení kuchyňského nábytku se výrábí  z lamina o síle 18mm a je standardně olepováno velmi odolnou tvrzenou ABS hranou. Velkou výhodou lamina je stálost barev a velmi snadná údržba. Vybrat si můžete z více jak 250 dekorů převážně od firem: EGGERKRONOSPAN,THERMOPAL a KAINDL.

  • BAREVNÁ A DESIGNOVÁ SKLA LACOBEL A LACOMAT

Dekorativní sklo Lacobel je typické svým jasným vzhledem a širokou nabídkou barev v odstínech RAL. Nabízí mnoho rozličných estetických řešení a splňuje všechny požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků , architektů a designérů při použití v moderním interiéru. Nově jsme na Vaše přání či přání architekta, nechat sklo vyrobit dle Vámi požadovaného odstínu. Vysoká kvalita lakované vrstvy na zadní straně skla způsobuje jeho neprůhledný vzhled. Designové sklo Lacobel je standardně dodáváno ve speciální bezpečností verzi SAFE, kdy je lakovaná strana skla opatřena bezpečnostní folií, která chrání nejen lak před poškrábáním, ale především zajišťuje ochranu osob proti úrazu v případě rozbití skla.

 

  • KUCHYŇSKÉ PRACOVNÍ DESKY
Postformingové dřevotřískové desky - pro námi vyráběné kuchyně používáme pracovní desky z laminované dřevostřísky. Tyto pracovní desky jso nejstandardnějším řešením. Jsou ekonomicky výhodné, snadno se udržují, hygienicky nazávadné, odolné vůči horkým povrchům, vodě a mastnotě. ejich přednsotí je široká nabídka dekorů. Pracovní desky dodáváme o síle 28 a 38 mm.

Umělý kámen - jsme přímí zpracovatelé umělého kamene Bien Stone. Pracovní desky z umělého kamene jsou vyrobeny z přírodních materiálů, jako pojivo jsou použity látky na bázi akrylátu. Tento typ desek se vyznačuje všeobecnou vysokou odolností, barevnou stálostí, tvrdostí. Velkou výhodou je možnost tvarování, řezání, broušení a ohýbání do požadovaných tvarů.


 

 


Expandovat do zahraničí. автопрокат Sixt в Праге . Aromatické lampy jsou originální vánoční dárky pro ženy.

Akční nabídka

-1
Kuchyně Pistácie lesk
Od 15.000,- běžný metr

Kontakt

Výroba Nábytku:
Rychnov u Jablonce nad Nisou
Rychnov 387
468 02

Vedoucí výroby:
p.Libor Medek
tel.: +420 605 171 503

Jednatel společnosti:
p.Miroslav Šilhán
tel.: +420 731 181 564

email: info@vyroba-kuchyni.cz

partneři

Skříně Šilhán

Truhlářství Šilhán